Inline brusle

Fitness brusle

V naší půjčovně si vybere opravdu každý! Disponujeme velkým množstvím fitness bruslí všech velikostí. Na své si u nás příjdou jak děti tak dospělí, od začátečníků po pokročilé a náročné bruslaře. V půjčovně můžeme nabídnou různé modely a typy bruslí ve velikostech 26-48.

Koloběžky

V půjčovnách máme více než 20 koloběžek v různých modelech českých výrobců Crussis a Kostka. Jízdu na koloběžce zvládne opravdu každý, tak neváhejte a přijďte si vychutnat pohodovou jízdu kolem přehrady Olešná nebo kolem přehrady a v okolí Luhačovic. V případě větších návštěvních skupin doporučujeme rezervaci. 

Longboardy, skateboardy, pennyboardy

Pokud nemáte chuť jít zrovna na brusle nebo koloběžku, vyzkoušete longboard, skateboard či pennyboard. Pro velmi šikovné máme nachystaný ji waveboar se dvěmi kolečky. 

Elektrokoloběžka

Na Olešné je k dispozici elektrokoloběžka značky Crussis. Disponuje výbornými jízdními vlastnostmi a
dojezdem až 20km a maximální rychlostí 22km/h. Vhodná i pro děti.


Paddleboardy

Paddleboard je nafukovací nebo pevné prkno, na kterém se pohybujeme po vodě ve stoje, za pomocí odrážení se dlouhým pádlem. Výhodou paddleboardingu oproti klasickému surfovacímu prknu je, že nemusíte čekat na vlny - stand up paddle je zábava i na klidné vodě.

Ceník